Montaż anten satelitarnych na Śląsku 2019

Montaż anten satelitarnych na Śląsku 2019

Rok 2018 okazał się dla nas bardzo udany, ponieważ zyskaliśmy jeszcze większą popularność na terenie Śląska. Usługi montażu anten satelitarnych i ich ustawiania były znane. I dzięki temu poznaliśmy znacznie więcej nowych Klientów. Oni również dalej decydują się na polecenie naszych usług, ponieważ zależy nam na tym, aby za każdym razem realizować je jak najlepiej.

Nasz początek w 2019 z montażem anten sat

Montaż anten satelitarnych na Śląsku 2019

Od początku kolejnego roku dostrzegamy dużą ilość zamówień na nasze podstawowe usługi – montaż anten sat – a zarazem wiele innych(montaż telewizji naziemnej dvb-t, montaż telewizorów ściennych, montaż internetu LTE itp.). To tylko pokazuje, że udało się nam rozwinąć naszą działalność, a Klienci nabrali do nas większego przekonania. Jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni.

Ale już jest kwiecień 2019, po sezonie zimowym. Nadeszła wiosna, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Dlaczego? Ponieważ to właśnie od 1 kwietnia, aż do końca września, występuje największe zapotrzebowanie na nasze usługi satelitarne.

Gotowi na montaż anten satelitarnych w roku 2019

Posiadamy zgrany zespół, który udało się nam powiększyć. Dodatkowo postanowiliśmy, aby realizować swoje usługi nie tylko w największych miastach na Śląsku, ale również w mniejszych okolicach. Dlatego chętnie umawiamy się z każdym klientem, który się do nas zgłosi.

Wystarczy skontaktować się telefonicznie, a chętnie wytłumaczymy, ile kosztuje nasza usługa montażu i ustawiania anten satelitarnych oraz kilka innych. Zaznaczymy również, kiedy możemy ją wykonać.

Proszę postawić na montaż anten, z którego będą Państwo zachwyceni. Gwarantujemy to wieloletnim doświadczeniem w tej branży!