Montaż internetu LTE

Przeprowadzamy dokładny montaż internetu LTE tam, gdzie nie udaje się uzyskać połączenia z siecią za pomocą kabla bądź światłowodu. Internet LTE Cyfrowy Polsat stanowi w takich miejscach idealne rozwiązanie, ponieważ okazje się szybszy i stabilniejszy od intenretu radiowego. Jesteśmy w stanie doradzić wybór odpowiedniego modemu zewnętrznego LTE i zadbać o jego podłączenie do instalacji satelitarnej.

Montaż internetu LTE realizujemy na terenie Śląska, w takich miastach, jak: Sosnowiec, Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Będzin, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Częstochowa, Gliwice i okolice. Podczas instalacji modemu LTE dbamy o uzyskanie jak najlepszych parametrów odbioru internetu.

https://youtu.be/U-VJupH4U4M

Zanim montaż internetu LTE

Zamówienie internetu LTE odbywa się najszybciej drogą elektroniczną, na stronie Internet LTE. Możliwość zamówienia takiego internetu LTE mamy również w salonach Cyfrowego Polsatu bądź w punktach PLUS-a.

Jak sprawdzić zasięg LTE?

Przed złożeniem zamówienia na Internet LTE zachęcamy, aby sprawdzić jakość zasięgu LTE. Umożliwia to mapa zasięgu, która ukazuje czy w naszej lokalizacji będzie możliwość odebrania tak nowoczesnego internetu.

Dzięki nam montaż internetu LTE i jego odbiór to czysta przyjemność, zachęcamy więc od Kontaktu!