Montaż Telewizora

montaż telewizora na ścianie, montaż telewizora ściennego na śląsku

Oferujemy montaż nowoczesnych telewizorów płaskich na ścianie. Takie rozwiązanie to o wiele lepszy wybór od postawienia telewizora na stoliku bądź komodzie. Pomaga to zaoszczędzić cenne miejsce, a zarazem stanowi cenną ochronę dla dzieci i zwierząt domowych. Doradzamy w wyborze odpowiednich uchwytów ściennych, które pozwalają utrzymać telewizor przez długie lata.

Montaż telewizora przeprowadzamy na terenie Śląska, w takich miejscowościach, jak: Sosnowiec, Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Będzin, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Częstochowa, Gliwice i okolice. Dbamy o solidne zamieszczenie telewizora na ścianie, chroniąc go przed upadkiem zbiciem i uszkodzeniem.

Taki montaż telewizora przeprowadzamy w:

  • domach
  • mieszkaniach
  • biurach, firmach i przedsiębiorstwach
  • instytucjach publicznych

Jak dobrać odpowiedni uchwyt do telewizora ściennego?

montaż telewizora na ścianie, montaż telewizora ściennego na śląsku

Uchwyt do telewizora ściennego należy dopasować do jego wagi, ekranu, miejsca montażu i położenia śrub mocujących. Liczy się jeszcze ustawienie odpowiedniej wysokości, dzięki której oglądanie telewizji okazuje się w pełni przyjemne, komfortowe i bezpieczne.

Proszę pamiętać: standardowe uchwyty do utrzymania telewizora ściennego dostępne w marketach są często słabej jakości i dają mało możliwości. My doradzimy wybór uchwytu do telewizora, dzięki któremu możliwe będzie nie tylko ustawienie równolegle do ściany, ale również kąta patrzenia na ekran.

Przez profesjonalny montaż telewizora i uchwytów pozwalamy Państwu oglądać ulubione pogramy telewizyjne w każdym miejscu!